Junior Consultant management, marketing, finante

COMPASS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asistenta-suport pentru consultantii din firma (lucru pe un portofoliu de proiecte)
-Cautari de date intensive/specializate ¿ pe Internet
-Prelucrarea si formatarea diferitelor date/info
-Deplasari in Bucuresti ¿ in vederea culegerii diferitelor date

CERINTE

-Implicare si asumare responsabilitate in tot ceea ce face; bine organizat, management al timpului si prioritatilor, creativitate
-Student in ultimii doi ani sau absolvent in unul din domeniile: Marketing / Management / Cibernetica / Finante / Contabilitate
-Capacitatea de a lucra independent (pe unele mici proiecte) si cu abordare autodidacta
-Persoana organizata (agenda, program de activitate, monitorizare si raportare activitate - la cerere)
-Nivel bun de operare calculator: Excel, Internet, Word, MsOutlook
-Limba engleza ¿ bine (in special scris)
-Experiente/colaborari anterioare in lucru pe proiecte (relevant daca sunt peste 6 luni cumulate de lucru pe proiecte)
-Cunostinte de Marketing / Management / Finante / Contabilitate
-Sa informeze rapid si concis despre stadiul/situatia diferitelor activitati
-O persoana capabila sa invete rapid, sa finalizeze taskurile respectand deadline-uri
-Disponibilitate pentru preluarea unor sarcini administrative legate de proiect
-Persoana adaptabila, care se poate integra rapid in colectiv (valori, stil de lucru, atmosfera)

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea invatarii si aplicarii unor metode si tehnici de Marketing / Management / Analiza Financiara intr-un cadru profesionist