Junior Auditor

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim recruteaza un Auditor Junior pentru unul din clientii sai, o companie specializata in consultanta si audit financiar.

Responsabilitati

Sustinerea activitati de audit pentru clientii companiei sub atenta supervizare a unui Senior Auditor. Activitatea se desfasoara la sediul din Bucuresti insa exista si deplasari la anumiti clienti in perioada de Audit.

CERINTE

- Experienta in Big4 sau companii de contabilitate care au si clienti companii internationale: 1 – 2 ani
- Cunostinte solide de limba engleza;
- Cunostinte solide de excel;
- Cunostinte de baza de contabilitate;
- Limba germana constituie un avantaj
- Spirit de echipa.
- Motivatie, determinare de a-si dezvolta cariera in domeniul auditului

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte motivant;
- Mediu de lucru linistit si placut;
- Posibilitatea de a avansa in cariera;

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”