Junior Analist Sistem CRM

S.C. VALORIS CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti in cautarea unui job care iti testeaza cunostintele tehnice? Iti doresti o evolutie profesionala intr-un mediu unde vei interactiona cu industrii competitive si inovatoare si ai cunostinte avansate ale pachetului MS Office? Alatura-te echipei noastre si ai sansa unei cariere de succes!

Ne dorim:
o Sa ai cunostinte avansate ale programului MS Office Excel;
o Sa ai cunostinte vaste de utilizare a aplicatiilor din gama Microsoft (Word, Power Point,SQL, etc);
o Sa fii o persoana dinamica orientata catre rezultate;
o Sa dai dovada de initiativa;
o Sa iti poti planifica/organiza timpul si activitatea astfel incat la sfarsitul zilei sa pleci cu zambetul pe buze.

CERINTE

Cum arata o zi la serviciu:

o In calitate de junior analist sistem CRM vei realiza/defini rapoarte punctuale sau recurente;
o Vei formata si incarca baze de date;
o Vei alcatui rapoarte de gestionare a activitatii din Call Center;
o Vei fi sustinut in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe astfel incat sa atingi performanta.

Valoris Center este una dintre cele mai importante companii romane din domeniul serviciilor de contact center, avand peste 9 ani de experienta in piata de outsourcing. Interactionam cu clienti din toata lumea, folosindu-ne de telefon, email, live chat sau social media, iar in activitatea noastra zilnica folosim atat limba romana, cat si alte 7 limbi straine.

Valoris Center desfasoara proiecte pentru clienti importanti din mai mult de 10 industrii diferite, iar candidatii care aleg sa faca parte din echipa Valoris Center au ocazia sa isi inceapa cariera alaturi de companii de renume. Aplica acum si vino la interviu pentru a afla mai multe detalii!