Junior Account Manager

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea potentialilor clienti - persoane juridice - in vederea incheierii si derularii contractelor de furnizare a serviciilor oferite de companie;
Dezvoltarea portofoliul de clienti prin cresterea numarului de clienti noi;
Promovarea unei imagini pozitive a companiei in relatia cu clientii si prospectii contactati in activitatea pe care o desfasoara in fiecare zi;
Gestionarea portofoliului de contracte;
Atingerea targetului lunar/anual de vanzari si a obiectivelor individuale stabilite in cadrul departamentului de vanzari.

CERINTE

Studii superioare finalizate
Cunostinte de operare PC (Internet, MsOffice);
Excelente abilitati de comunicare, relationare interpersonala si negociere;
Capacitate de organizare a activitatii individuale;
Cunostinte limba engleza nivel conversational;
Orientare catre performanta si rezultate, atat individuale cat si la nivel de echipa;
Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de dezvoltare a carierei;
Mediu de lucru profesionist;
Posibilitatea de evolutie profesionala;
Salariu motivant, bonus conform performantelor, bonuri de masa, beneficii medicale, discount-uri la parteneri;
Instrumente de lucru conform necesitatilor postului (laptop, masina si telefon de serviciu).

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.