Junior Account / Asistent Vanzari

RAL Computers

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de Junior Account in cadrul RAL Computers presupune integrarea intr-un colectiv tanar si dinamic si intr-o companie in continua dezvoltare si expansiune. Ocupantul postului are posibilitati de promovare si perfectionare profesionala in cadrul unei compani care sustine performanta angajatilor

CERINTE

- absolvent Politehnica (preferabil Electronica si Telecomunicatii / Automatica si Calculatoare) sau Economie (preferabil Management / Marketing)
- minim 1 an experienta in vanzari produse/servicii IT&C;
- cunostinte IT&C (in special din aria de conectica si retelistica);
- abilitati de comunicare, prezentare si vanzare;
- capacitate de autoinstruire si documentare;
- capacitate de respectare a termenelor limita;
- dinamism si orientare spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesional si dinamic;
- accesul la training si instruire;
- posibilitatea de promovare in raport cu performantele.