Jr Financial Officer

Manpower Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acorzi suport clienților existenți sau potențiali prin telefon, chat și e-mail;
- Informezi clienții despre sumele de plata;
- Ajuți clienții care au dificultăți în folosirea cardului de credit;
- Prezentarea și vânzarea serviciilor către clienții interesați;

CERINTE

- Persoane energice și responsabile;
- Persoane cu spirit de echipa și cu inițiativă;
- Persoane cu excelente abilități de comunicare;
- Persoane cu disponibilitate de lucru full time;
- Persoane dornice de un start în cariera într-o companie multinațională stabila;

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Salariu de baza atractiv;
- Bonusuri;
- Beneficii;
- Program flexibil în ture;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Locație: la 200 m de Metrou Aviatorilor

Angajatorul este o instituție financiara nebancara prezenta la nivel international, ce oferă clienților credite prin intermediul cardurilor de credit. Suntem o echipa tânără, dar în același timp cu experiență, care își stabilește standarde înalte de performanta pentru a deveni lider de piață.

ManpowerGroup este expertul global privind forța de muncă, creând soluții inovatoare în domeniu de aproape 70 de ani. În calitate de experți în forța de muncă, în fiecare zi conectăm la piața muncii peste 600,000 de persoane cu diverse abilități, într-o varietate de domenii și industrii. Familia brandurilor ManpowerGroup - Manpower, Experis, Right Management și ManpowerGroup Solutions – ajută peste 400,000 de clienți din 80 de țări și teritorii să identifice, atragă, dezvolte și gestioneze talentele de care au nevoie, oferindu-le soluții cuprinzătoare și integrate. ManpowerGroup este prezent în România de aproape 15 ani, susținând performanța, creșterea și și flexibilitatea a peste 350 de companii din toate regiunile și domeniile de activitate și conectând mii de candidați talentați și profesioniști cu experiență la oportunitățile potrivite.