Job de performanta financiara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de brokeraj de top in piata romaneasca , in nou sau concept de dezvoltare a retelei atat in Bucuresti cat si in tara, organizeaza selectie in vederea ocuparii posturilor de manageri si consultanti

CERINTE

- Experienta ( cod RAF) constitue avantaj

BENEFICII OFERITE

Oportunitatile de castig si promovare in cariera sunt oferite prin :
- Colaborare cu toti asiguratorii din domeniu pe toate liniile de business
- Comisioanele si supercomisioanele de exceptie
- Pentru manageri si echipele lor exista flexibilitate ,deschidere si transparenta la negociere ,in ceea ce priveste propriul plan de performanta financiara ,functie de specificul pietei in care s-a activat
- Oportunitate certa de promovare in cariera prin performanta
- Traininguri de specialitate si de dezvoltare personala gratuite

- Se asigura suport pregatire profesionala
Prin performanta profesionala se poate beneficia de toate motivarile financiare si non financiare puse la dispozitie de firma noastra dar si de catre societatile de asigurari ( excursii anuale in zone exotice, premii …etc)
Pentru a putea fi contactat va rugam sa timite-ti CV-ul dumneavoastra actualizat l
Va multumesc !