Java Developer - aplicatii bancare

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de aplicatii si interfete bancare.
Locatia jobului: Bucuresti

CERINTE

Experienta in modelare procese de business
De preferinta experienta in domeniul bancar
Experienta in dezvoltarea de solutii flexibile (parametrizabile)
Nivel cariera: mid-level sau senior-level.
Experienta pe proiecte Java min 2-3 ani, aplicatii complexe 3-tier, web-based.
Frameworks: Spring (LDAP, Security), Struts.
Arhitecturi: MVC, SOA, Dependency Injection, J2EE design patterns. O/R mapping tools: Hibernate.
Front-end: JSF, facelets, JSP
Web servicii: JAX-WS, JAXB, WSDL, bune cunostinte XML.
Limba engleza – minim nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Posibilitatea optarii intre PFA sau carte de munca (la alegerea angajatului)
Dezvoltarea carierei intr-un domeniu atractiv si provocator

RECRUT'ART impreuna cu clientul sau, companie de consultanta in domeniul IT, anunta selectia pentru pozitia de SENIOR JAVA DEVELOPER – locatia Bucuresti.
Pentru a aplica la aceasta pozitie puteti folosi si adresa de email office@recrutart.ro