IT TRAINING HUB angajeaza INSTRUCTOR IT 3DS MAX

IT TRAINING HUB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Cunoasterea / Predarea 3DS MAX la nivel avansat
Experienta dovedita de trainer (minim 3 ani).
Reprezinta un avantaj detinerea de Certificari Autodesk sau/sii CNFPA
Persoana talentata, dedicata actului educational

CERINTE

PROFILUL CANDIDATULUI(conform proiectului POSDRU -ID proiect 147557): "persoana de etnie roma"

BENEFICII OFERITE

Oferim contract de munca

IT Training Hub SRL este o Structură de Economie Socială creată în cadrul proiectului “ Educație tehnologică pentru incluziune socială (I-SET) ” - POSDRU/173/6.1/s/147557, obiectul principal de activitate fiind 8559 – Alte forme de învațământ.
Dupa cum ii spune si numele, se concretizeaza intr-un centru (Hub) de instruire (Training) care dorim sa agrege cat mai multe directii din domeniul IT, rezultatul acestei agregari fiind o viziune completa asupra a ceea ce inseamna IT.