IT Sales Engineer

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- salariu fix negociat la intrare si din 6 in 6 luni;
- bonusuri lunare functie de rezultate;
- tichete de masa lunare;
- cursuri de vanzari si specifice IT asigurate de companie;
- participarea la actiuni de teambulding asigurate de companie.

CERINTE

- studii tehnice superioare, de preferat Politehnica(Electronica, Automatica, etc) terminate sau in curs;
- experienta medie si aptitudini de vanzari in domeniu IT;
- cunostinte despre piata de IT si business din Romania;
- cunostinte despre tehnologiile consacrate dar nu numai: Microsoft, IBM, HP, Cisco, etc;
- indemanare in utilizarea aplicatiilor office necesare in procesul de ofertare;
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte medii de limba engleza.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.