IT-ist

GEEA Advertising srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB part -time ; program flexibil ; nu se cere deplasare la sediul angajatorului ; livrarile on-line, conform contractului stabilit ;
comunicare on-line ;
Responabilitati : creare structura site ( dezvoltare harta site, dezvoltare cadru de lucru, vizualizare pagina, dezvoltarea interactiunii, vizualizarea functionalitatii , instrumente si software, liste de verificare ) ; proiectarea interfetei si producerea ei ( procesul de design, dezvoltare proto-site, mai multe propuneri, optimizare si productie artistica, lista de verificare );
Inginerie tehnica ( scrierea codului html , punerea in pagina , ingineria de fundal , programare, lansarea versiunii beta, testarea calitatii, lista de verificare )
Publicare / marketing / actualizare ( programul intretinerilor/ actualizare , marketing, promovare, propunere motoare de cautare, ghid de stil pentru html, lista de verificare .
Optimizarea platorma pentru mobil ( optimizarea site-ului on line pentru platformele mobile ) .
Training in house - utilizare site.
Beneficii : Negociabile

CERINTE

Cunostinte PROGRAMARE.
Marketing on line .

BENEFICII OFERITE

Negociabile.

Geea Advertising srl este companie nou infiintata ce isi propune sa activeze in domeniul educatiei si e-comerce , pe piata interna si internationala .
Geea Advertising srl isi propune sa atraga oameni creativi, cu viziune , pregatiti sa-si asume responsabilitati, pasionati si iubitori ai marketing-ului on line.