IT Development Manager - Divizia IT

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea unei echipe de 4 colegi;
- Analiza si dezvoltarea in-house a aplicatiilor in cadrul metodologiei SCRUM intr-un mediu dinamic si competitiv.
- Realizarea de module noi pentru aplicatii personalizate
- Asigurarea unui nivel de calitate corespunzator a codului scris (respectarea de bune practici si a metodologiei si standardelor interne de dezvoltare).

CERINTE

• Absolvent studii superioare de specialitate (informatica, automatica, cibernetica);
• Cunostinte avansate de C#.NET si MSSQL;
• Cunostinte solide T-SQL;
• Abilitati de comunicare;
• Atitudine proactiva, spirit de initiativa;
• Capacitate de analiza si sinteza;
• Cunostinte Microsoft CRM Dynamics – constituie un avantaj

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!