Irbis Guard Grup angajeaza Agenti Paza si Protectie

Irbis Guar Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rolul angentului de securitate este de a proteja persoanele, bunurile si propietatea unde isi desfasoara serviciul, sa verifice in permanenta perimetrul obiectiviului sau al postului, sa meninta permanent legatura cu sefii ierarhici si dispeceratul firmei , sa anunte si sa intervina de cate ori este necesar pentru aplanarea sau stoparea posibilelor cauze ce pot determina o activitate infractionala.

CERINTE

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: Sa fie cetatean Roman cu varsta de minim 18 ani, clinic sanatos, fara inscrisuri in cazierul judiciar, studii minim gimnaziale, persoana rationala, cu spirit de observatie dezoltat, punctuala.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile pe care Irbis Guard Grup le ofera angajatilor sai se discuta in urma interviului.

Irbis Guard Grup ofera partenerilor sai serivicii de securitate si consultanta in domeniul securitatii avand in conducerea societatii cat si angajati cu vasta experienta in domeniul securitatii private.
Structura organizatorica a IRBIS GUARD GRUP permite selectia, instruirea si coordonarea personalului pentru a ridica permanent calitatea serviciilor prestate astfel venind in intampinarea solicitarilor partenerilor sai cat si viitorilor beneficiari dispunand de logistica de ultima generatie, dispecerat 24/7 avizat in conformitate cu legea in vigoare.