iOS developer

Popmetrics

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltare software (software engineering)
- design interfete cu utilizatorul (UI design)
- optimizarea experientei utilizatorului (UX)
- scriere cod Swift (program writing)
- testare si optimizarea performantei aplicatiei

CERINTE

- cunostinte serioase de bazele programarii (limbaje de programare, programare functionala si orientata obiect, design pattterns)
- cunostiinte temeinice, experienta folosind limbajul Swift
- cunostiinte profunde iOS frameworks and UI
- simt estetic, aptitudini serioase de design interfete cu utilizarorul pixel perfect
- experienta in dezvoltare de aplicatii de mobil

BENEFICII OFERITE

- salariu peste media din Bucuresti
- bonusuri de performanta prin alocare de actiuni

Popmetrics este un startup inovator care isi propune sa revolutioneze piata de digital marketing pentru firmele mici si mijlocii prin folosirea Inteligentei Artificiale.

Cautam un super programator care sa se alature echipei mixte San Franscisco - Bucuresti. http://popmetrics.io