Invatatoare in Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Vrei sa faci parte dintr-o echipa care promoveaza un invatamant deschis si flexibil?
Daca raspunsul tau este afirmativ, asteptam sa ne contactezi sau sa ne trimiti CV-ul tau.

Cautam, pentru o gradinita din Bucuresti, o persoana dedicata, implicata si pregatita profesional pentru a lua parte la cea mai frumoasa provocare: dezvoltarea copiilor inca din primii ani de viata.

Responsabilitatea principala consta in asigurarea programului educational pentru copii:

- planificarea si organizarea activitatilor educationale;
- gestionarea intregului proces didactic pentru grupa/ clasa pe care o coordoneaza;
- realizarea evaluarilor in ceea ce priveste progresele copiilor;
- completarea periodica a documentelor specifice domeniului.

CERINTE

Pe langa acestea cautam:

- experienta concreta in domeniul educational;
- calificare/ definitivat in domeniu (avantaj)
- studii superioare in domeniu;
- cunoasterea limbii engleze (avantaj);
- dorinta de perfectionare;
- seriozitate, empatie, responsabilitate, rabdare si deschidere catre nou.

BENEFICII OFERITE

- salarizare negociabila in functie de experienta, grad si abilitati (va creste progresiv);
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- prime de marile sarbatori legale;
- team-building organizate periodic;
- asigurarea unei mese calde/ zi;
- grupe de pana la maximum 15 copii.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things