Internship - Stagiu de practica - Design de produs si mobila

Except Custom Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectare si desen tehnic computerizat (CAD)
- Participare la sedinte de brainstorming , activitati de creatie
- research online
-talent la desen (schite de mana)

CERINTE

-Candidatul ideal este student ce doreste sa se specializeze in designul de produs / mobilier.
-Cunostinte minime de AutoCad 2D, Photoshop, Illustrator experienta cu modelarea 3D sau rendering este un plus.
-Simt estetic dezvoltat
-Abilitatea de a lucra in echipa si de a respecta deadline-uri
-Disponibilitatea de a lucra peste weekend sau de acasa

BENEFICII OFERITE

- Chiar daca se ofera un internship cu o durata minima de 15 zile si maxima de 45 de zile, la sfarsitul stagiului veti fi prima optiune pentru angajare.
- Accesul la un proiect de design si amenajare high end , mediu de lucru profesionist, sub indrumarea unui designer de produs international.
- Program de lucru flexibil, birou in zona centrala cu acces facil.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de proiectare si executie mobilier custom