INTERNSHIP UPC ROMANIA

UPC Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Am ajuns aici fiindca ne-am bazat pe tehnologia performanta, permanent eficientizata astfel incat sa corespunda cerintelor din ce in ce mai mari ale clientilor nostri. Ne-am bazat la fel de mult pe puternica si profesionista echipa .

Comunicarea este foarte importanta pentru noi si vrem sa o extindem cu noi colegi, capabili sa ne sustina in demersul nostru de a ramane lider in piata serviciilor de telecomunicatii.

CERINTE

Daca esti :
- organizat si disciplinat;
- iti este usor sa interactionezi si sa comunici cu ceilalti;
- esti perseverent si ambitios;
- doresti sa dobandesti noi cunostiinte legate de vanzari si alte departamente ......

TE ASTEPTAM SA NI TE ALATURI!!!

BENEFICII OFERITE

UPC este una dintre cele mai dinamice companii multinationale din industria de comunicatii prin cablu din Romania. UPC face parte din Liberty Global, Inc. (LGI), unul dintre liderii mondiali in furnizarea de servicii de televiziune, voce si date, cu operatiuni in 16 tari, 10 dintre acestea din Europa. Prezenta in Romania inca din 1992, UPC este pregatita sa ofere servicii moderne in banda larga la nivel national: televiziune analogica si digitala, internet de mare viteza, servicii competitive de telefonie digitala.