Internship - Specialist Marketing si publicitate

Domeniu
Marketing / Cercetare de piata
Mass-media
Publicitate / PR
Turism
Nivel experienta
Sub 6 luni
Tip contract
Part-time
Nivel studii
Facultate (in curs)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
BUCURESTI
Tara
ROMANIA
Valabilitate
05-01-2017 : 04-02-2017
0

La acest job au aplicat 7
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
8 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Responsabilitati

- realizarea planurilor si campaniilor de marketing si PR
- realizare de materiale promotionale si concept spot radio / TV
- activitati de ofertare si elaborare oferte
- managementul relatiei cu partenerii
- alte activitati specifice

Cerinte

- cunostinte in domeniul comunicarii / marketing / PR
- creativitate si capacitate de inovatie
- cunostinte de grafica
- cunoasterea pietei mass media
- cunostinte in domeniul achizitiilor publice / licitatii
- capacitate de lucru in echipa

Beneficii Oferite

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV pe adresa office@group-avangarde.ro. Perioada internship-ului este de 3 luni. Internship-ul nu este remunerat insa exista posibilitatea de angajare la finalizarea acestuia.

Descrierea firmei

Avangarde Business Academy este o companie privata, specializata in furnizarea de servicii de formare si perfectionare pentru adulti, turism, organizare de evenimente si publicitate.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Internship