Internship - Specialist Marketing si publicitate

Avangarde Academy

05-01-2017 | EXPIRA LA 04-02-2017

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- realizarea planurilor si campaniilor de marketing si PR
- realizare de materiale promotionale si concept spot radio / TV
- activitati de ofertare si elaborare oferte
- managementul relatiei cu partenerii
- alte activitati specifice

CERINTE

- cunostinte in domeniul comunicarii / marketing / PR
- creativitate si capacitate de inovatie
- cunostinte de grafica
- cunoasterea pietei mass media
- cunostinte in domeniul achizitiilor publice / licitatii
- capacitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV pe adresa office@group-avangarde.ro. Perioada internship-ului este de 3 luni. Internship-ul nu este remunerat insa exista posibilitatea de angajare la finalizarea acestuia.

DESCRIEREA FIRMEI

Avangarde Business Academy este o companie privata, specializata in furnizarea de servicii de formare si perfectionare pentru adulti, turism, organizare de evenimente si publicitate.