Internship - Specialist Marketing si comunicare

Avangarde Academy

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

-elaborarea campaniilor de promovare a companiei
- mentinarea relatiei cu partenerii
- implementarea activitatilor de marketing pentru companie si pentru brand-urile companiei
- activitati de comunicare in social media
- elemente de gestionare a imaginii
- gestionarea documentelor specifice
- elemente de protocol
- mentinerea legaturii cu clientii si solutionarea operativa a cererilor

CERINTE

- capacitate de organizare
- abilitati de lucru in echipa
- utilizare buna Microsoft Office
- abilitati de comunicare interpersonala
- cunostinte privind comunicarea in mediul online si marketing digital
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV la adresa office@group-avangarde.ro.

BENEFICII OFERITE

Internship-ul se organizeaza pentru o perioada de 3 luni de zile si nu este remunerat. La finalizarea programului de internship exista posibilitatea incadrarii pe functie (angajare). In functie de performanta se pot obtine bonusuri in timpul programului de internship.

Avangarde Business Academy este o companie privata, specializata in furnizarea de servicii de formare si perfectionare pentru adulti.