Internship Recrutare Full-time

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducerea informatiilor in baza de date;
- Programarea candidatilor la interviu;
- Informarea candidatilor prin email;
- Contactarea candidatilor pentru solicitarea feedback-ului;
- Postarea anunturilor pentru posturile disponibile;
- Asimilare informatiilor referitoare la procesul recrutarii si selectiei.

CERINTE

- Student / Absolvent al unor studii superioare in domeniul resurselor umane;
- Cunostinte de operare PC;
- Limba engleza la un nivel avansat constituie un avantaj;
- Bune abilitati de comunicare;
- Deschidere in fata oportunitatilor de invatare.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Posibilitate de angajare;
- Training-uri de specialitate

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro