Internship/Practica - Agent Turism Haisitu.ro

Haisitu.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Printre activitatile la care vei lua parte, se numara:

- tehnici de turism offline si online
- operarea in sistemele de rezervari
- marketing online / SEO
- vanzarea produsele companiei (cazare, sejururi, etc)
- identificarea si negocierea de noi contracte
- alcatuirea de programe turistice

CERINTE

- cunostinte foarte bune de operare PC (E-mail, Word, Excel)
- cunostinte cel putin medii de limba engleza (scris, citit, vorbit)

Programul se va stabili in urma interviului, si poate fi part-time sau full-time, de luni pana vineri.

BENEFICII OFERITE

Persoanele selectate vor participa la un stagiu de practica neplatita (3 luni) unde vor trece prin toate etapele de pregatire ale unui agent de turism.
Te vei implica in activitati interesante despre care o sa-ti povestim la interviu.
Primesti la final o recomandare din partea noastra cu detalii despre activitatile in care te-ai implicat, iar daca performantele tale vor fi pe masura, vei avea posibilitatea angajarii part-time/full-time.

Haisitu.ro este o companie alcatuita dintr-o echipa tanara, cu multa initiativa si dorinta de afirmare.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau!