Internship Platit - contabilitate

Concepta Ideal Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bine te-am gasit!

Suntem in cautarea unui student sau masterand sau proaspat absolvent, dornic sa invete mai multe sau sa aprofundeze domeniul contabilitatii primare.

CERINTE

Cerinte:

Motivatie si pasiune pentru contabilitate;
Capacitatea "paranormala" de a vedea dincolo de cifre;
Cunostințe de contabilitate (planul de conturi, înregistrări contabile comune) si de economie generala;
Experiență în lucrul cu Excel, Word, PowerPoint;
Comunicare excelentă: verbal si scris;
Capacitatea de a respecta termenele;

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?
O echipa tanara si ambitioasa, colegi prietenosi si amabili, dispusi sa te invete si cele mai ascunse taine ale contabilitatii;
Perioada de inductie si acomodare;
Program flexibil sau part-time (la alegere);

Tot ce ai de facut este sa ne trimiti un CV la adresa noastra de e-mail: roconcepta@gmail.com si noi te vom contacta pentru a ne cunoaste mai bine!

Pentru eficientizarea procesului de recrutare, va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa noastra de email: roconcepta@gmail.com. Va multumim!