Internship Marketing & Sales

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam tineri studenti sau proaspat absolventi care doresc sa dobandeasca experienta in vanzari de servicii si marketing. Vei fi implicat in proiecte variate si interesante. Programul de lucru este flexibil, in functie de disponibilitatea de a lucra (minim 3 ore pe zi).

Responsabilitati:
- Redactarea ofertelor de servicii pentru client;
- Prospectarea pietei in vederea dezvoltarii portofoliului;
- Administrarea bazei de date;
- Realizarea rapoartelor despre competitie;
- Realizarea mesajelor pentru conturile noastre de social media.

CERINTE

- Student/a sau absolvent de marketing/ comunicare/ sociologie/ psihologie;
- Atent/a la detalii;
- Organizat/a;
- Creativ/a;
- Cunostinte de limba engleza (cel putin nivel mediu).

BENEFICII OFERITE

- Adeverinta de practica;
- Scrisoare de recomandare;
- Know–how acumulat in vanzari de servicii;
- Posibilitatea de a te alatura echipei dupa finalizarea internship-ului;
- Mediu de lucru placut.

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.