Internship Asistent Marketing si Comunicare

Avangarde Academy

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- elaborarea campaniilor de promovare a companiei
- mentinarea relatiei cu partenerii
- implementarea activitatilor de marketing pentru companie si pentru brand-urile companiei
- activitati de comunicare in social media
- elemente de gestionare a imaginii
- gestionarea documentelor specifice
- elemente de protocol
- mentinerea legaturii cu clientii si solutionarea operativa a cererilor

CERINTE

- capacitate de organizare
- abilitati de lucru in echipa
- utilizare buna Microsoft Office
- abilitati de comunicare interpersonala
- cunostinte privind comunicarea in mediul online si marketing digital
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV la adresa office@group-avangarde.ro.

BENEFICII OFERITE

Perioada de intership are o durata de 3 luni. La finalul perioadei exista posibilitatea angajarii in cadrul companiei. Internship-ul nu este remunerat.

Avangarde Business Academy este o companie privata, specializata in furnizarea de servicii de formare si perfectionare pentru adulti.