Internship - Agent Turism

Haisitu.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoanele selectate vor participa la un stagiu de practica de 3 luni unde vor trece prin toate etapele de pregatire ale unui agent de turism.
Te vei implica in activitati interesante despre care o sa-ti povestim la interviu.
Primesti la final o recomandare din partea noastra cu detalii despre activitatile in care te-ai implicat, iar daca performantele tale vor fi pe masura, vei avea posibilitatea angajarii part-time/full-time.

CERINTE

Printre activitatile la care vei lua parte, se numara:

- tehnici de turism offline si online
- operarea in sistemele de rezervari
- vanzarea produsele companiei (cazare, sejururi, etc)
- identificarea si negocierea de noi contracte

BENEFICII OFERITE

Primesti la final o recomandare din partea noastra cu detalii despre activitatile in care te-ai implicat, iar daca performantele tale vor fi pe masura, vei avea posibilitatea angajarii full-time.

Programul este de 8 ore pe zi, iar luna a treia este platita.

Haisitu.ro este o agentie de turism online alcatuita dintr-o echipa tanara, cu multa initiativa si dorinta de afirmare.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau!