Instructor parc aventura

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim cauta 8 persoane (fete si baieti) pentru a forma o echipa care sa supravegheze si sa coordoneaze activitatea primului PARC DE AVENTURA din Bucuresti.

Postul este part-time (5 ore/zi).

Responsabilitati:
- Intampina copiii/adultii in incinta parcului;
- Ofera informatii cu privire la traseele din parc (dificultate, conditii de parcurgere a acestora);
- Face instructajul copiilor/adultilor cu privire la echipamentele ce urmeaza a fi folosite;
- Monitorizeaza copiii/adultii pe parcursul realizarii traseului.

CERINTE

Candidatii pentru aceste posturi TREBUIE:

- Sa fie persoane serioase si responsabile;
- Sa aiba abilitati de relationare atat cu adultii, cat si cu copiii;
- Sa aiba rezistenta fizica si sa nu le fie teama de inaltime.

Experienta asemanatoare sau ca alpinist utilitar reprezinta un avantaj.

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”