instalator termice si sanitare

MARGAS INSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Margas Instal angajeaza instalator termice (incalzire in pardoseala) si sanitare, permis cat. B obligatoriu, experienta minim 6 ani in domeniu. Rugam seriozitate, oferim conditii deosebite. Experienta de minim 7 ani in conducere autoturism/autoutilitara cat. B. Cunostinte minime de instalatii electrice (pt racordare centrale, senzori de temperatura). Experienta in domeniul instalatiilor de incalzire in pardoseala constituie un avantaj important.

CERINTE

Suntem o firma cu experienta de peste 15 ani in domeniul instalatiilor de incalzire in pardoseala, instalatii solare, centrale termice si ocazional instalatii sanitare.
Pentru detalii sunati la: 0734.103.730

BENEFICII OFERITE

Conditii de lucru exceptionale, salariu motivant, de peste 1800 lei care poate creste in functie de pregatirea instalatorului, program de lucru L-V, numai cu contract de munca.

MARGAS INSTAL - companie cu experienta de peste 15 ani in domeniul instalatiilor de incalzire in pardoseala, instalatii solare, centrale termice si ocazional instalatii sanitare.