INSTALATOR-SUDOR

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- munca se desfasoara in teren pe santiere din Bucuresti-Ilfov;
- inainte de inceperea lucrarilor se familiarizeaza cu tipul si gradul de dificulate al acestora in urma lecturii documentatiei tehnice de executie (parti scrise/ desenate) si a discutiilor clarificatoare purtate cu personalul ierarhic superior;
- lucrari de intretinere periodica/revizii;
- remedierea defectiunilor la sediul clientului.

CERINTE

Compania angajatoare ofera solutii de incalzire si climatizare complete, pentru produsele comercializate asigura consultanta, montaj, service in garantie si postgarantie.

Cerinte:
- experienta minim 2 ani pe un post similar de instalator si cunostinte de sudura tevi;
- sa stapaneasca tehnologiile de executie si asamblare si sa demonstreze cunostiinte practice si teoretice pentru realizarea de instalatii termice si sanitare;
- disponibilitate pentru munca de teren;
- constituie avantaj permisul de conducere B.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant, program flexibil.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.