Instalator retele curenti slabi

FUTURE NET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalator retele curenti slabi - montarea echipamentelor si efectuarea cablajelor, efectuarea lucrarilor de reparatii la structurile afectate de montare / cablare pentru: retele voce-date, retele interfonie, retele CATV, supraveghere video, detectie efractie, detectie incendiu.

CERINTE

Experienta minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

Decontare transport.
Posibilitati de promovare.

DESCRIEREA FIRMEI

Domeniile de activitate ale societatii:
-instalare de retele structurate de incinta pentru transmisii de voce/date

-instalare si programare de centrale si echipamente telefonice de orice tip

-instalare de retele curenti slabi

-instalare de retele de incinta de televiziune

-instalare de retele de interfonie si videointerfonie

-componente calculatoare si sisteme diferite configuratii

-instalare, modificare sau intretinere a componentelor sau sistemelor de alarmare impotriva efractiei

-instalarea si intretinerea sitemelor si instalatiilor de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu