Instalator/ Mecanic intretinere spatii comerciale

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentenanta pentru cladiri de birouri si spatii comerciale.

Responsabilitati:
Implementarea planului de mentenanta preventiva;
Persoana comunicativa, flexibila care se poate adapta rapid solicitarilor;
Asigura verificarile, reviziile si reparatiile instalatiilor sanitare si pe zona mecanica etc.

CERINTE

Experienta pe un post similar: instalator sanitar, mecanic intretinere, tehnician intretinere etc;
Disponibilitate la deplasari frecvente in tara;
Stie sa utilizeze sculele de mana, se pricepe la diferite activitati tehnice si de intretinere cladiri;
Experienta in amenjari interioare: montaj mobila, zugraveli, montaj greie, faianta- reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferta:

Contract de munca perioada nedeterminata;

Salariu corelat cu experienta;

Transport, cazare si diurna asigurate in deplasari.

Detalii Tel: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.