Instalator / Mecanic intretinere spatii comerciale

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Furnizor de servicii de mentenanta tehnica, in principal pentru spatii comerciale, cladiri de birouri si spatii rezidentiale.

Firma are 2 posturi disponibile in urmatoarele orase:
- Bucuresti, pt. un complex rezidential din Baneasa;
- complex rezidential in Arad.

Va rugam sa trimiteti cv-urile dvs la adresa: office@qlt.ro
Detalii: 0737 163 162

Responsabilitati:
Implementarea planului de mentenanta preventiva;
Persoana comunicativa, flexibila care se poate adapta rapid solicitarilor;
Asigura verificarile, reviziile si reparatiile instalatiilor sanitare si pe zona mecanica etc.

CERINTE

Experienta pe un post similar: instalator sanitar, mecanic intretinere, tehnician intretinere etc;
Stie sa utilizeze sculele de mana, se pricepe la diferite activitati tehnice si de intretinere cladiri;
Experienta in amenjari interioare: zugraveli, montaj greie, faianta- reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca perioada nedeterminata;
Program de lucru 8:00-16.00, L-V;
Salariu 1800 lei net + bonuri de masa;
Decont transport;
Logistica oferita: telefon, laptop, masina pentru interventii.

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.