Instalator in Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti? Clientul nostru, o companie orientata spre satisfacerea nevoilor clientilor, este in cautarea unui instalator.

Ce vei face:

- service-ul si mentenanta la instalatiile termice, sanitare si gaze;
- montajul si punerea in functiune a instalatiilor si echipamentelor, conform documentatiei specifice.

CERINTE

Ne dorim persoane care sa execute cu rapiditate si eficienta lucrarile, sa aiba spirit de observatie si sa cunoasca materialele moderne necesare instalatiilor, precum si utilizarea acestora.

Pe langa acestea, candidatul trebuie sa aiba:

- experienta minima in domeniu;
- calificare in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- salarizare bruta de 2 000 lei + tichete de masa;
- loc de munca stabil si de durata;
- instrumente de lucru moderne, echipa tanara, mediu de lucru placut.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things