Instalator

3D Technical Expert Solutions Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatul va executa sub indrumarea unui inginer sau maistru, impreuna cu colegii sai de echipa, proiectele dezvoltate de companie si raspunde de calitatea, conformitatea si cantitatea partilor ce ii revin spre executie din aceste proiecte.

Sunt posibile deplasari in interesul serviciului in alte localitati din tara, cu acordarea tuturor facilitatilor legale(diurna, cazare, transport etc.)

Echipamentul de lucru este asigurat de companie, precum si sculele si uneltele necesare pentru desfasurarea unei activitati cu randament maxim.

CERINTE

Candidatul ideal are spirit de echipa, este muncitor si dispus sa acumuleze noi cunostinte indiferent de nivelul de pregatire pe care il are(fie ca este necalificat, fie ca are peste 3 ani de experienta).
Permisul de conducere constituie avantaj.
Aptitudinile de sudor constituie avantaj.
Aptitudinile de tinichigerie constituie avantaj.
Cunostintele in instalatii electrice constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Bunuri de masa

Compania face parte dintr-un grup de firme ce activeaza in domeniul instalatiilor, atat civile cat si industriale si executa toate tipurile de instalatii (termice, sanitare, ventilatii, climatizare, electrice si gaze).