Inspector SSM si PSI

SERVSTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deplasarea si programarea instruirilor pentru companiile partenere in vederea efectuarii activitatilor specifice SSM ( instruire periodica, testari, etc. )
- Asigurarea evaluarii cunostintelor dobândite în procesul de instruire prin examene, teste etc
- Colaborarea cu serviciul medical privind evaluarile periodice medicale
- Completarea fiselor de instruire SSM/ PSI
- Instruirea si informarea salariatilor companiilor partenere în domeniul SSM / Protectiei Muncii.

CERINTE

• Cunostinte medii legislative în domeniul SSM
• Diploma de absolvire Curs Inspector SSM
• Orice alte atestate/ cursuri in domeniul PSI .
• Experienta, minim 1 an in domeniile SSM /PSI.
• Permis de conducere categoria B.
• Excelente abilitati de comunicare / disponibilitate la deplasari .
• Persoana dinamica, implicata, comunicativa,organizata, atenta la detalii, orientata spre rezultat,

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Masina pentru deplasare in interes de serviciu
Telefon mobil
Laptop

Servsting a luat fiinta in anul 2002 avand ca obiect de activitate: alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor si este o companie ce comercializeaza: stingatoare presurizate portabile si transportabile cu pulbere, spuma mecanica si CO2, pichete si cutii hidrant, accesorii P.S.I. (Furtune, racorduri, tevi de refulare) precum si executam si intertinem instalatii de limitare si stingere a incendiilor