Inspector Salarizare

Human Touch Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Colectarea si inregistrarea în programul de salarizare ansamblul de elemente (pontaje, validari plati ore suplimentare, prime, avansuri de cheltuieli) in vederea realizarii calculului de salarii;
• Verificarea fluturasilor de salariu in raport cu elementele fixe si variabile cu scopul de a identifica si corecta anomaliile de orice natura;
• Realizarea documentele aferente lichidarilor;
• Gestionarea dosarelor de personal (concedii medicale, de maternitate, de crestere a copilului, accidente de munca) in vederea realizarii formalitatilor necesare indemnizarii acestora de catre institutiile competente.

Recrutam pentru o companie specializata in dezvoltarea si implementarea de produse software din domeniul Resurselor Umane. Cu o experienta de peste 10 ani in domeniu IT, compania si-a diversificat continuu activitatea, evoluand de la un dezvoltator de aplicatii software la un furnizor de solutii IT si servicii integrate cu o expertiza profesionista in domeniul Resurselor Umane.

CERINTE

• Absolvent studii medii;
• Cunostinte legislatia muncii;
• Bune cunostinte utilizare PC;
• Atestat Inspector Resurse Umane reprezinta un avantaj;
• Excelente abilitati de comunicare

DESCRIEREA FIRMEI

Human Touch Consulting Group - HTCG