Inspector resurse umane/Salarizare

CORTECH MED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intocmirea statelor de plata conform pontajelor, generarea declaratiei 112 si verificare.
• Intocmirea contractelor de munca
• Gestionarea bazei de date a angajatilor in programele REVISAL si Saga;
• Intocmirea dosarelor de personal
• Executarea oricaror altor dispozitii legate de departamentul de resurse umane

CERINTE

• absolvent de studii medii sau superioare;
• curs de inspector resurse umane;
• cunostinte de operare in programul REVISAL;
• cunostinte de operare in programul Saga reprezinta un avantaj ;
• cunoasterea legislatiei in domeniul de personal – salarizare;
• capacitate de analiza si sinteza;
• capacitatea de a lucra in echipa;
• cunostinte de utilizare a calculatorului;
• cunostinte de limba engleza;
• persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu termene limita;

BENEFICII OFERITE

Asteptam CV-urile dvs. pe adresa de e-mail a.ene@cortech.ro.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie ce activeaza in domeniul medical