INSPECTOR RESURSE UMANE - Part-time

AUSTRAL TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea formelor de angajare si desfacere a contractului individual de munca;
- Completarea si administrarea dosarelor angajatilor;
- Pastrarea evidentei concediilor efectuate;
- Verificarea si operarea pontajelor lunare;
- Distribuirea tichetelor de masa;
- Actualizarea fiselor de post conform procedurii;
- Intocmirea dosarelor de pensionare;
- Pastrarea legaturii cu autoritatile publice abilitate in domeniul resurselor umane (ITM, ANOFM, CASS, Casa de Pensii);
- Intocmirea si redactarea de adeverinte, formulare si alte documente specifice;
- Administrarea contractului de medicina muncii (programare control medical la angajare si control medical periodic);
- Intocmirea de rapoarte periodice aferente activitatii de administrare personal;
- Participarea la proiecte intradepartamentale.

CERINTE

- Studii superioare;
- Minim 2 ani experienta in administrare personal si calcul salarii;
- Atestat Inspector Resurse Umane;
- Experienta de lucru cu soft-ul SuperSal - prezinta avantaj;
- Cunostinte avansate de legislatia muncii;
- Operare PC - nivel avansat (Word, Excel, Outlook)
- Abilitati dezvoltate de comunicare si organizare;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Acuratete si atentie in indeplinirea sarcinilor.

DESCRIEREA FIRMEI

IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR DE PAPETARIE SI BIROTICA