INSPECTOR RESURSE UMANE - BUCURESTI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste si gestioneaza dosarele de personal;
- Incheie si urmarireste contracte individuale de munca;
- Gestioneaza fise de post;
- Elibereaza adeverinte si alte documente solicitate de angajati; activio sau fosti angajati;
- Participa la cercetari disciplinare;
- Cunoaste si implementeaza schimbarile legislative;
- Intocmeste rapoarte specifice;
- Aplica politicile de resurse umane stabilite de companie.

CERINTE

- Studii medii sau superioare finalizate;
- Atestat de Inspector Resurse Umane
- Excelenta cunoastere a legislatiei muncii;
- Foarte bune cunostinte de operare PC;
- Experienta utilizare software specific administrare de personal;
- Excelente cunostinte utilizare Revisal, Reges;
- Cunostinte minime privind salarizarea de personal;
- Bune abilitati in asigurarea consultantei de specialitate si propunere de solutii;
- Acuratete in administrarea dosarelor de personal;
- Competente privind intocmirea de: adeverinte angajati, procese verbale cercetare disciplinara, rapoarte specifice;
- Cunoasterea Excel la nivel mediu.