INSPECTOR RESURSE UMANE

ESPECIAL AUDIT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-elaborarea , redactarea si raportarea documentelor in conformitate cu noul Cod al Muncii;
-gestionarea documentelor elaborate;
-mentinerea relatiei cu ITM Bucuresti si CASMB;
-mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;

CERINTE

-studii medii (specializare contabilitate – avantaj)
-foarte bune abilitati de operare PC (Office, Internet)
-capacitate de adaptare, relationare si orientare spre clienti
-persoana ordonata, tenace, cu initiativa, sociabila, optimista
-capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe
-experienta intr-un loc de munca similar (de preferat)

BENEFICII OFERITE

-conditii excelente de lucru
-oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara , dinamica si profesionista
-posibilitati de promovare
-salariu motivant

ESPECIAL AUDIT este o societate de audit si consultanta financiara infiintata in scopul de a oferi cele mai bune solutii de aplicare a cadrului legislativ, de a furniza firmelor - client informatii complete, reale si strict confidentiale, prin care pot lua decizii privind politica lor si stabilirea strategiilor de dezvoltare.