INSPECTOR RESURSE UMANE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura intocmirea contractelor individuale de munca, precum si arhivarea acestora;
- asigura intocmirea si transmiterea actelor in registrul de evidenta salariati in termenele legale;
- gestioneaza dosarele personale ale angajatilor;
- calculeaza drepturile salariale conform pontajului, contractelor de munca, politicii firmei si legislatiei in vigoare;
-primeste, verifica si arhiveaza certificate medicale;
- tine evidenta concediilor de odihna;
- intocmeste fise fiscale;
- selectioneaza cv-uri, sustine interviuri si selecteaza
candidatii pentru angajare conform nevoilor societatii;
- mici activitati de secretariat (primirea-transmiterea corespondentei, preluarea apelurilor telefonice)

CERINTE

- studii, certificate care sa ateste calificarea pentru postul de inspector de resurse umane;
- experienta in selectionarea cv-urilor, in sustinerea interviurilor cu potentiali candidati, in selectarea candidatilor pentru angajare;
- punctualitate, seriozitate, responsabilitate in activitatile desfasurate

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv;
bonusuri in functie de performante