Inspector Resurse Umane

ITC NETWORKS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea şi raportarea contractelor individuale de munca, deciziilor de incetare şi a altor documente solicitate
- intocmirea, gestionarea si arhivarea dosarelor si a datelor personale ale salariatilor
- intocmirea actelor aditionale la contractele individuale de munca, decizii privind modificarea anumitor elemente şi raportarea lor către cei implicaţi
- actualizarea fiselor de post conform procedurii
- intocmirea de rapoarte lunare necesare calcului salarial
- calcularea si distribuirea tichetelor de masa
- eliberarea de adeverinte necesare salariatilor
- consultarea si punerea in aplicatie a legislatiei in vigoare, aducerea la cunostinta persoanelor implicate a modificarilor intervenite

CERINTE

- studii superioare finalizate
- minim 2 ani experienta intr-o pozitie similara (intr-o companie cu peste 50 angajati)
- curs Inspector Resurse Umane si acreditare ITM, în ultimii 2 ani
- buna cunoastere a legislatiei muncii
- cunostinte MS Office (Word, Excel )
- cunostinte de limba engleza
- cunostinte de calcul salarial
- atentie la detalii
- bun comunicator

ITC Networks este o companie de outsourcing specializata in dezvoltarea de software pentru telecomunicatii, testare de programe software, automatizare de teste, mentenanata si support.
Principalii clienti ai companiei sunt Nortel, unul dintre cei mai mari jucatori in industria de telecomunicatii, IBM Romania, Trapeze Networks, Blade Network Services si Avaya. ITC Networks se mandreste cu aprecierea clientilor sai, precum si cu satisfactia oferita de recunoasterea faptului ca furnizeaza produse si servicii de cea mai buna calitate. Incurajam colaborarea, spiritul de echipa si bunele relatii interpersonale - pentru dezvoltarea acestora angajatii pot veni cu idei originale, toti avand drepturi egale sa isi exprime intr-un mod constructiv ideile.