INSPECTOR RESURSE UMANE

Intreprinderea Metalurgica Pentru Aeronautica Metav SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea si gestionarea documentelor specifice activitatii de administrare de personal;
- Organizarea, mentinerea si arhivarea dosarelor de personal;
- Administrarea procesului de salarizare (calcul salarii, pontaj, intocmire declaratii lunare pentru organizatie de aprox.60 angajati);
- Asigurarea de servicii administrative cu privire la operatiunile departamentului de resurse umane;
- Crearea si distribuirea documentelor catre angajati;
- Pregatirea si facilitarea procesului de selectie si recrutare;
- Mentinerea relatiei cu autoritatile specific;
- Alte activitati specifice postului.

CERINTE

-Absolvent studii superioare;
-Experienta de minim 2 ani pe o pozitie din departamentul de resurse umane;
-Atestat inspector resurse umane;
-Cunostinte temeinice de salarizare si legislația muncii;
-Cunoasterea avansata a programelor Microsoft Office;
-Disciplina, seriozitate, preocupare profesională, responsabilitate şi atenţie la locul de munca;

BENEFICII OFERITE

- Tichete masa

DESCRIEREA FIRMEI

METALURGIE DE AVIATIE