Inspector Resurse Umane

SC T DANCOR ROMCONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmirea formelor de angajare
-intocmirea formelor de desfacere a contractului individual
-inregistrarea contractului individual de munca, deciziei de desfacere a contractului individual de munca sau orice alte modificari survenite in contractul de munca al angajatilor in registrul de evidenta al salariatilor
-intocmirea dosarelor de pensionare conform legislatiei in vigoare pentru angajatii societatii care solicita aceasta
-eliberarea de adeverinte solicitate de salariati pentru medicul de familie sau alte motive
-eliberarea de adeverinte pentru grupa de munca si sporuri pentru fostii angajati ai societatii precum si pentru cei plecati in strainatate in conformitate cu datele extrase din dosarele personale si conturile existente in arhiva
-evidenta pontajelor, calcul salarial, declaratia 112

CERINTE

-cunoasterea softurilor de salarii SAGA si CIEL
-cunostinte limba engleza
-Atestat inspector resurse umane
-Cunostinte operare MS Office (Word, Excel)

Firma cu capital integral privat fondata in anul 1994, T Dancor Romconstruct are o experienta vasta in executia lucrarilor de constructii civile si industriale precum si a instalatiilor aferente. S-a facut remarcata datorita seriozitatii si profesionalismului echipei de conducere si a intregului personal. Societatea are implementat si mentine un sistem de management al calitatii certificat CERTIND ISO 9001:2001, un management de mediu certificat CERTIND ISO 14001:2005 precum si un sistem de management al sanatatii si securitatii ocupationale certficat CERTIND OHSAS 18001:2008.
Bazandu-ne pe experienta acumulata, sprijinindu-ne pe o sustinere materiala consistenta si in continua dezvoltare, cultivand cu atentie un personal calificat, bine motivat si implicat in politica firmei de asigurare a calitatii in toate directiile de activitate pe care aceasta le abordeaza avem convingerea ca vom putea raspunde competent tuturor solicitarilor clientilor nostri.