INSPECTOR RESURSE UMANE

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza documentele de angajare si dosarele angajatilor pe toata durata contractului de munca
Asigura semnarea contractelor de munca, a fiselor de post si a celorlalte documente de personal (de ex. acte aditionale, decizii de incetare, etc)
Prezinta regulamentul intern si contractul colectiv de munca noilor angajati
Mentine relatia cu cabinetul de medicina muncii
Introduce si actualizeaza datele necesare in sistemul informatic de gestionare a personalului si platii salariilor
Asigura intocmirea registrului de evidenta al salariatilor

CERINTE

Experienta intr-o pozitie similara - minim 2 ani, in companii cu minim 100 angajati (de preferinta in retail);
Atestat Inspector Resurse Umane;
Sociabilitate, comunicativitate, spirit de echipa, rezistenta la lucrul sub stres, atentie la detalii;
Prezinta avantaj cunoasterea programului informatic Charisma HR;
Cunostinte limba franceza/ engleza

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 175.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.