Inspector Resurse Umane

S.C. STANDARD BUSINESS EMPRETEC S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- completarea si transmiterea Revisal-ului conform cerintelor si termenelor legale;
- gestionarea documentelor elaborate;
- efectuarea statelor de salarii lunare;
- mentinerea relatiei cu ITM Bucuresti si CASMB; - mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;

CERINTE

- studii medii (specializare contabilitate – avantaj)
- foarte bune abilitati de operare PC (Office, Internet)
- capacitate de adaptare, relationare si orientare spre clienti
- persoana ordonata, tenace, cu initiativa, sociabila, optimista
- capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe - experienta intr-un loc de munca similar (de preferat)

BENEFICII OFERITE

- conditii excelente de lucru
- oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara , dinamica si profesionista
- posibilitati de promovare - salariu motivant

Standard Business legal&tax este marca sub care activeaza mai multe entitati juridice. Sustinem dezvoltarea antreprenoriatului prin serviciile calificate de consultanta juridica si fiscala, salarizare si resurse umane. Serviciile noastre se adreseaza in special IMM-urilor din zona Bucuresti si Ilfov. Echipa noastra este formata din avocati si contabili cu o experienta mai mare de 5 ani in domeniul specific de activitate, iar promisiunea noastra catre clienti si parteneri este ca ne vom respecta valorile in orice situatie: corectitudine, excelenta, transparenta, simplitate.