Inspector personal - salarizare (contract perioada determinata 1 an)

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Calcularea si plata lunara a drepturilor salariale si a darilor catre stat;

Redactarea si evidentierea tuturor documentelor referitoare la acte de munca si relatii contractuale de munca pentru companie;

Mentinerea in permanenta a relatiei cu ITM, Casa de Asigurari de Sanatate, AMOFM (somaj), Casa de pensii si asigurari sociale (CAS), Comisia de Statistica si alte autoritati ale statului, dupa caz;

Actualizarea cunostintelor de legislatie a muncii;

Colaborarea cu seful de departament personal si personal-salarizare pentru realizarea obiectivelor companiei si ale departamentului;

Colaborarea si sprijinirea filialelor la redactarea tuturor actelor necesare departamentului personal- salarizare.

CERINTE

Atestat Inspector Resurse Umane;
Cunoasterea legislatiei in domeniu;
Experienta anterioara ca inspector de resurse umane si salarizare.

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.