Inspector de resurse umane, Bucuresti

A1 Recruitment

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru companie de transport international de marfuri recrutam un INSPECTOR DE RESURSE UMANE cu experienta in administrare de personal.

Postul presupune:
- inregistrarea in revisal a contractelor si a modificarilor la acestea
- evidenta platilor in avans si a deconturilor soferilor de camion pentru deplasarile in strainatate
- calcul diurnei si al bonusurilor soferilor pe durata misiunii
- pontaje si evidenta concediilor de odihna, medicale si fara plata
- varificarea valabilitatii autorizatiilor soferilor (permis auto, buletin, autotorizatie de transport marfa, examen medical periodic)
- eliberare adeverinte pentru angajati.

CERINTE

- atestat IRU + min 2 ani experienta
- cunostinte solide de legislatia muncii, salarizare, legea diurneisi a detasarii in strainatate
- limba engleza - nivel avansat
- abilitati de operare cu un program recunoscut de gestiune a personalului
- utilzator avansat de Excel

OFERTA: 2000 lei salariu net + transport

Asteptam aplicatia dvs online sau la adresa de email: office@a1-recruitment.ro.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.