Ingrijitoare Cresa

Home Medical Assistance

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- activitati de ingrijire, supraveghere si intretinere copii de varsta prescolara;
- preia copiii in fiecare dimineata de la parinti;
- ajuta copiii la olita sau WC dupa caz, ii schimba de scutece si hainute daca este cazul,
- participa la servitul mesei;
- pregateste copiii pentru somn, contribuind la formarea deprinderilor igienico-sanitare si de comportament civilizat;
- insoteste copiii la orice iesire in curte a acestora;
- pastreaza in permanenta curatenia in baie si dormitoare in caz de necesitate;
- participa la activitatile zilnice caracteristice varstei copiilor indrumandu-i si invatandu-i.

CERINTE

Persoana afectuoasa, dornica sa lucreze cu copiii, calma, rabdatoare, ordonata, atenta la detalii si rezistenta la stres. Experienta intr-un post similar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca full - time;
- pachet salarial motivant;
- atmosfera de lucru foarte placuta.

Pentru informatii suplimentare, nu ezitati sa ne contactati via email: otiliasuditu@yahoo.com sau la telefon: 0799.742.807.
Asteptam cu interes candidaturile dvs.

Home Medical Assistance este furnizor autorizat de ingrijiri medicale la domiciliu in contract cu Casele de Asigurari de Sanatate din Municipiul Bucuresti.