Ingrijire Varstnic / Bolnav la domiciliu

EXPERT BONE & MENAJ SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane serioase, cu experienta, dornice sa lucreze pentru ingrijirea unui varstnic / bolnav / pers cu dizabilitati la familii deosebite din Bucuresti, dar si din zonele limitrofe ale Bucurestiului.

Persoana ingrijita poate fi mobilizata sau imobilizata la pat!

Programul de lucru poate fi in regim de lucru INTERN, EXTERN , FULL-TIME, WEEKEND .

Salariu Atractiv !

CERINTE

Experienta
Copie CI/BI
Cazier
Adev Medic ca sunteti clinic sanatoasa
Dimploma studii absolvite
Recomandarea ajuta daca o aveti !

BENEFICII OFERITE

Discutabil la interviu !

Agentia Expert : Selecteaza si plaseaza: bone / babysitter, menajere, personal pentru ingrijire varstnic / blonav, infirmiere, asistente medicale serioase, de incredere , blande , rabdatoare cu experienta si recomandari la familii serioase din Bucuresti , dar si zonele limitrofe ale Bucurestiului : Ilfov, Baneasa, Pipera

Program de lucru poate fi : INTERN , EXTERN, FULL-TIME , MENAJ OCAZIONAL