Ingineri Servisare echipamente industriale (masini cu comanda numerica)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania deruleaza activitati de vanzare a masinilor unelte cu comanda numerica, asigura toate operatiunile necesare, de la momentul incheierii contractului de vanzare-cumparare, pana la momentul intrarii in productie a unei masini unelte, incluzand instalarea si instruirea personalului utilizatorului.

Activitatea de servisare se deruleaza in tara, la sediile beneficiarilor, si la sediul firmei din Bucuresti;
Deplasari la sediul clientului pentru instalare, puneri in functiune, depanare masini unelte.

CERINTE

Studii tehnice superioare- inginer mecanic, electric, electromecanic;
Experienta pe o pozitie similara;
Cunostiinte tehnice temeinice & experienta in service-ul masinilor unelte cu comanda numerica CNC;
Cunostinte pe parte mecanica, hidraulica, pneumatica, electronica, electrica.
Utilizare MS Office, Internet;
Limba engleza - scris, vorbit nivel bun;
Carnet auto, ctg B;
Disponibilitate la deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial corelat cu performantele (negociabil);
Dezvoltare profesionala continua;
Mediu de lucru competitiv.

www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.